השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח הרכב הפך להוצאה יקרה וכבדה? הדואר משנה את חוקי המשחק – כמה קליקים...ויש לך השוואת ביטוח רכב משתלמת במיוחד!

זה לא סוד, לצד ההתייקרות הכללית שכולנו מרגישים היטב בתקופה האחרונה, גם ביטוחי הרכב התייקרו והפכו להוצאה גדולה וכבדה שמורגשת בכיס של כולנו. אבל בזכות דואר ביטוח, כבר לא צריך לחשוש מחידוש הביטוח לרכב או מביטוח לרכב חדש...אנחנו כאן כדי להוזיל עבורך - בקלות וביעילות!

זה נכון שבכל הקשור לרכב, מכירים אותנו בעיקר בזכות העברת הבעלות, אבל מעכשיו, אנחנו יכולים לעשות עבורך הרבה מעבר עם השוואת מחירי ביטוח בחברות המובילות בישראל - ואנחנו מזמינים אותך לקבל הצעות ביטוח רכב משתלמות ואטרקטיביות במיוחד, לכל גיל, ולכל עבר ביטוחי, בכמה קליקים באמצעות שירות חדש שמשנה את חוקי המשחק בתחום הביטוח! שנתחיל?

 

   

ביטוח רכב במחיר המשתלם ביותר

אנחנו כאן כדי להבטיח לך את ביטוח הרכב המשתלם והמתאים ביותר עבורך!
עולם הביטוח כולל מגוון רחב של אפשרויות, כיסויים ואותיות קטנות שהופכים את הבחירה של ביטוח רכב למבלבלת ולפעמים...אפילו די מורכבת.
עם דואר ביטוח, אפשר לקבל רק את ההצעות הטובות והמשתלמות ביותר שמותאמות אישית לצרכים שלך, לאחר סקר שוק מקיף שנעשה עבורך מול חברות הביטוח המובילות בישראל!  

השוואת ביטוח רכב הוגנת ושקופה

לנו זה לא משנה באיזה חברת ביטוח הרכב שלך יהיה מבוטח, אנחנו כאן פשוט כדי לספק לך השוואת ביטוח לרכב בדרך מהירה, שקופה והוגנת שתחסוך לך כסף, וכמה שיותר, בשורה התחתונה.

אנחנו נבצע עבורך השוואת ביטוח וסקר שוק בין חברות הביטוח השונות, נאסוף מהן את כל הפרטים החשובים, סוגי הכיסויים, המחירים וכל מידע נוסף שיאפשר לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור ביטוח הרכב שלך, במחיר המשתלם ביותר ובמינימום זמן, כשכל המידע הרלוונטי נמצא מולך בדרך נוחה, נגישה וידידותית.

ביטוח במקום הנכון, בזמן הנכון

רכישת רכב חדש כוללת בתוכה יום שלם שעמוס במשימות ודברים שצריך לעשות כדי שהרגע המיוחל שבו אפשר לאחל מזל טוב על הרכב החדש יעבור חלק ובלי הפתעות - סגירת פרטים אחרונים מול המוכר, זכרון דברים, בחירת מוסך או מכון בדיקה לפני קנייה, הכנה של מסמכים שונים, בדיקת שיעבודים, העברת בעלות, כספים ועוד המון...ולפעמים, קל לפספס, לזנוח או להשאיר לרגע האחרון את עניין הביטוח.

עם דואר ביטוח, אפשר לדעת שביטוח הרכב שלך בידיים טובות כבר מהרגע הראשון, מיד לאחר העברת הבעלות. בלי שצריך לבקש טובות מהמוכר, בלי לקחת סיכונים מיותרים והכי חשוב, פשוט בראש שקט שיאפשר לך ליהנות מהרכב החדש...מיד עם קבלת המפתח!

ביטוח רכב לכל הגילאים

לא הסכימו לבטח אותך במקומות אחרים בגלל הגיל? עם דואר ביטוח, הסר דאגה מליבך!
בדואר ביטוח דאגנו למגוון פתרונות והצעות ביטוח ייחודיות עבור נהגים ונהגות בכל הגילאים. אז בשורה התחתונה, לנו לא מה הגיל שלך, אנחנו כבר נדאג עבורך לפתרון משתלם במיוחד בביטוח הרכב!

ביטוח רכב שמתאים לכולם, גם אם יש לך עבר ביטוחי...

יש לך עבר ביטוחי? נו...אז מה? כולנו כבר מבינים שזה יכול לקרות...גם לטובים ביותר. אז בזמן שחלק מהחברות סירבו לבטח אותך, בדואר ביטוח חוקי המשחק השתנו, גם עבור נהגים ונהגות עם עבר ביטוחי!

החברות המובילות להצעות ביטוח משתלמות

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בישראל במטרה למצוא עבורך את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר.

  

 

השוואת ביטוח רכב בדואר ביטוח - כל המידע שיחסוך לך כסף

ממה מורכב מחיר ביטוח הרכב?

ההצעה לביטוח הרכב שלך מורכבת ממשתנים רבים, בניהם גיל הנהג/ת, העבר הביטוחי, סוג ודגם הרכב, שנת הייצור

ואפילו מקום המגורים...וזה רק על קצה המזלג. בהתאם לנתונים שיתקבלו אצל חברות הביטוח, כל חברה תציע הצעה שונה לביטוח הרכב, ולפעמים, הפערים עלולים להיות גדולים ומשמעותיים. זו בדיוק הסיבה שחשוב להשוות ולחסוך דרך דואר ביטוח. רק כמה קליקים ויש לך הצעות ביטוח משתלמות מ-6 חברות ביטוח שונות!

 

כמה קל להשוות ביטוח רכב דרך דואר ביטוח?

מאוד קל! מדובר בתהליך קצר, קליל ונעים שבסופו אפשר לראות את כל הצעות הביטוח והמידע החשוב במקום אחד ובזמן אמת. אנחנו נצטרך רק את פרטי הרכב, הנוהגים ברכב וסוג הביטוח המבוקש...ואנחנו כבר נטפל בכל השאר כדי שבתוך כמה רגעים יהיה אפשר לבחור בין כמה הצעות משתלמות לביטוח הרכב.

 

איזה ביטוחי רכב אפשר להשוות עם בדואר ביטוח ומה ההבדלים?

בדואר ביטוח אפשר להשוות הצעות מ-6 חברות ביטוח שונות לכל סוגי ביטוחי הרכב: חובה ומקיף וחובה וצד ג’. הביטוח המקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד ג’ וגם כיסוי במקרה של נזק או גניבה, לכן הוא גם יקר יותר ומתאים בעיקר אם הרכב שלך בן כמה שנים או שהשווי שלו גבוה. ביטוח צד ג’ לבדו אינו מכסה במקרה של נזק או גניבה לרכב שלך, אבל הוא יגן עליך במקרים בהם נגרם נזק לרכוש של צד ג’ והוא זול יותר מהביטוח המקיף.

 

 

אפשר להשוות מחירי ביטוח בשיחה טלפונית עם נציגי ביטוח דואר?

אפשר להשוות בין הצעות ביטוח לרכב שלך באמצעות האתר שלנו בתהליך קצר וקליל ואפשר גם טלפונית עם נציגי ביטוח דואר. נציגנו ישמח לסייע לך טלפונית, לענות על כל שאלה ולמצוא עבורך את הביטוח הנכון והמשתלם ביותר עבורך.

נשמח לחסוך גם לך כסף בביטוח הרכב - כמה קליקים ונמצא עבורך את הצעת הביטוח המשתלמת והמתאימה ביותר!

זה לא משנה לנו באיזו חברה הרכב שלך יהיה מבוטח, כן משנה לנו למצוא את ההצעה המשתלמת והנכונה ביותר עבורך!

*הדואר סוכנות לביטוח בע"מ, מספר רישיון 514856095. ענף ביטוח כללי


פתח צ'אט